Poneista on annettu järjestyksessä seuraavat tiedot: nimi, kantakirjanumero, rekisterinumero, syntymävuosi ja -maa, isä, emä, emän isä, millä palkinnolla tamma on kantakirjaan merkitty sekä mahdollinen jälkeläispalkinto.

Topsy 1 RUSS VR 600 1956 SWE Algo Fanny Sten A
Sippa 2 RUSS P-609 1958 SWE Diabolo Sessan Jack II AB
Britta 3 RUSS P-601 1949 SWE Klipp Birgitta Botajr AB
Tessa 4 RUSS P-607 1957 FIN Hans Topsy Algo
Tinni 5 RUSS P-614 1961 FIN Basse Tessa Hans
Toma 6 RUSS P-622 1965 FIN Marlo Topsy Algo AB
Sibylla 7 RUSS P-621 1965 FIN Marlo Sippa Diabolo
Liven 8 RUSS P-604 1954 SWE Raggen Liven Klipp B
Spita 9 RUSS P-620 1965 SWE Spitter Liven Raggen B
Sigiana 10 RUSS P-619 1964 SWE Signal Raggiana Raggen
Tjorven 11 RUSS P-624 1966 FIN Nato Britta Klipp
Snurran 12 RUSS P-623 1966 FIN Nato Sippa Diabolo I B
Sally 13 RUSS P-629 1968 FIN Nato Sippa Diabolo
Sussie 14 RUSS P-804 1967 SWE Piccolo Polly Pysen IV AB
Damita 15 RUSS P-802 1966 SWE Järker Dionne Rasken
Dana Tess 16 RUSS P-803 1966 SWE Järker Delikatess Raketen AB
Grönska 17 RUSS P-740 1969 FIN Nato Spita Spitter
Titti 18 RUSS P-630 1969 FIN Nato Topsy Algo
- - 19 RUSS
Tollie 20 RUSS P-751 1970 FIN Nato Toma Marlo AB
Bonita 21 RUSS P-1021 1964 SWE Gullding Lotty Klipp AB
Lina 22 RUSS P-1020 1964 SWE Natt Lona Klipp B
Jasmin 23 RUSS P-1160 1969 SWE Dorn Bamina Fröjdis
Jill 24 RUSS P-1161 1969 SWE Dorn Felly Fröjdis AB
Klara 25 RUSS P-1162 1970 SWE Dorn Fomina Fröjdis B
Elka 26 RUSS P-1133 1971 SWE Dröm Vanja Rabalder B
Hilka 27 RUSS P-1165 1967 SWE Dorn Riska Rask AB
Lovisa 28 RUSS P-1167 1971 SWE Dorn Bamina Fröjdis B
Isabell (ex. Isabella) 29 RUSS P-1154 1971 SWE Ullrik Robina Gullding AB
Magdalena 30 RUSS P-1181 1972 SWE Pascal Albina Ullrik B
Susanna 31 RUSS P-841 1971 FIN Pysen IV Sussie Piccolo
Lilly 32 RUSS P-1237 1971 SWE Pinocchio Helly Dorn
Krydda 33 RUSS P-851 1971 FIN Buttle Snurran Nato III
Ulrika 34 RUSS P-1156 1971 SWE Ullrik Gullan Nils Dacke
Stella 35 RUSS P-1180 1970 SWE Brunte Lill-Stinta Rollo B
Anemone 36 RUSS P-1230 1969 SWE Pedro Diana Ricken B
Anitra 37 RUSS P-1231 1969 SWE Rollo Annika Kurre AB
Lippa 38 RUSS P-1232 1970 SWE Peter Pan Lisbeth Bodick B
Morina 39 RUSS P-1238 1972 SWE Dorn Corina Fröjdis B
Nejlika 40 RUSS P-1239 1973 SWE Dorn Esska Fröjdis B
Nina 41 RUSS P-1240 1973 SWE Dorn Corina Fröjdis
Minni-Maus (ex.Numa) 42 RUSS P-1241 1973 SWE Pinocchio Jumina Dorn
Jullan 43 RUSS P-1344 1969 SWE Fröjdis Stumpan Gullding
Jessica 44 RUSS P-1334 1970 SWE Jonte Docka Gullding B
Fia 45 RUSS P-1336 1971 SWE Pontus Ponka Raketen B
Polly 46 RUSS P-1337 1971 SWE Peter Pan Ulli Ullrik AB
Bianette 47 RUSS P-1338 1972 SWE Marcolo Robina Gullding B
Rocita 48 RUSS P-1339 1972 SWE Marcolo Rockette Gullding AB
Hanny 49 RUSS P-1345 1974 SWE Lotus Cirkeline Fröjdis B
Josefin 50 RUSS P-1346 1974 SWE Smoky Ninnie Piccolo
Anis 51 RUSS P-1215 1975 FIN Janus Jill Dorn III B
Pillevi 52 RUSS P-1712 1975 SWE Jidon Hillevi Corina I B
Plira 53 RUSS P-1670 1975 SWE Lorion Dina Balder I B
Ompan 54 RUSS P-1662 1974 SWE Pinocchio Stumpan Gullding
Nelba 55 RUSS P-1667 1973 SWE Dorn Celba Balder B
Orina 56 RUSS P-1698 1974 SWE Jidon Corina Fröjdis
Bambina 57 RUSS P-1798 1976 SWE Bojar Nina Don Pedro II
Medinilla 58 RUSS P-1265 1976 FIN Junex Magdalena Pascal II
Bella (ex. Jonsy) 59 RUSS P-2056 1977 SWE Jaff Julia Kvickmann
Jasmiini 60 RUSS P-1362 1977 FIN Pascal Jessica Jonte
Renny 61 RUSS P-1763 1976 SWE Janus Jenny Dorn
Gullet 62 RUSS P-2063 1977 SWE Figaro Gullros Gunder
Miranda 63 RUSS P-2066 1976 SWE Don Pedro Malinka Droste
Mamina 64 RUSS P-1760 1972 SWE Dorn Bamina Fröjdis
Rosa 65 RUSS P-1302 1971 SWE Marcolo Rockette Gullding II+
Ressy 66 RUSS P-1762 1976 SWE Pinocchio Jessica Dorn II
Odina 67 RUSS P-1708 1974 SWE Pinocchio Dina Balder
Anneli 68 RUSS P-1456 1976 SWE Sabata Anne Ran
Marina II 69 RUSS P-2307 1975 SWE Marino Docka Maskot II B
Oliviana 70 RUSS P-1955 1977 SWE Marino Ballerina Atle II
Dorita 71 RUSS P-1949 1973 SWE Pinocchio Rosita Gulldus II B
Dahlia (ex. Svalan) 72 RUSS P-1956 1976 SWE Sverker Ally Raketen II
Elaine (ex. Mabina) 73 RUSS P-1957 1978 SWE Marino Bambina Pontus II AB
Donna II 74 RUSS P-2268 1978 SWE Rabalder Leka Dorn I B
Kotimäen Durra 75 RUSS P-1535 1978 FIN Milton Jill Dorn II B
Garbo 76 RUSS P-2328 1975 SWE Attacklan Raguna Raggen III B
Lolly 77 RUSS P-2002 1978 SWE Laban Lorita Pinocchio ei palk. B
Bibbi 78 RUSS P-2428 1976 SWE Figaro Bibbiara Piccolo II
Ilena 79 RUSS P-2637 1977 SWE Fridolf Lolly Pysen IV II B
M.N. Binita 80 RUSS P-1739 1979 FIN Junex Bonita Gullding III
Rina (ex. Daga) 81 RUSS P-2462 1979 SWE Ponte Drömmy Dröm II
Halla 82 RUSS P-2460 1977 SWE Pascal Gulletta Gulldus II B
Sol-Lillan (ex. Lillan) 83 RUSS P-2665 1973 SWE Rollo Soletta Criban Daniel II
Ninna 84 RUSS P-2459 1976 SWE Atle Lisa Pascal III B
Daminta 85 RUSS P-2464 1979 SWE Miniman Divina Rasken III B
Hejdy 86 RUSS P-1948 1972 SWE Sorken Heddi Piccolo ei palk.
Jontina 87 RUSS P-2329 1978 SWE Julius Rita Marino III
Miss Marina 88 RUSS P-2379 1977 SWE Marino Polly Pontus III
Jenny II 89 RUSS P-2720 1979 SWE Fido Lönsholma Ralla Bom III
Runette 90 RUSS P-2721 1979 SWE Jaff Russi Marino III
Julia 91 RUSS P-2057 1978 SWE Gullbon Fanny Piccolo III
Tanya 92 RUSS P-2718 1978 SWE Laban Ulrika Marcolo ei palk.
Nadja II 93 RUSS P-2682 1979 SWE Sorken Narva Pysen IV II
Chiccitita 94 RUSS P-2252 1979 SWE Pinocchio Mika Dorn III
Lilla-Klara (ex. Klara) 95 RUSS P-2651 1979 SWE Pågen Gunvor Fridolf II
Kia (ex. Svepita) 96 RUSS P-1958 1979 SWE Sverker Petra Ponte III B
Svarta Josefina 97 RUSS P-2823 1974 SWE Charlie Kickan Pedro III
India 98 RUSS P-2381 1977 SWE Pågen Stintan Rask III B
Sepuli 99 RUSS P-2068 1979 SWE Gullbon Juliska Rask III B
Marinett 100 RUSS P-2064 1978 SWE Tokai Lill Marina Marino II
Torina 101 RUSS P-1664 1978 SWE Pinocchio Orina Jidon III
M.N. Ailitza 102 RUSS P-1732 1979 FIN Junex Anitra Rollo III
Kasja (ex. Kajsa) 103 RUSS P-2817 1979 SWE Barocko Lottie Lotus II
Kalla (ex. Mona-Lina) 104 RUSS P-2461 1977 SWE Marcolo Drömmy Dröm II AB
Brimona 105 RUSS P-2058 1979 SWE Garribaldi Bonni Sven II
Bellie 106 RUSS P-3254 1979 SWE Fridolf Belinda Clipper II
Pamina 107 RUSS P-2118 1975 SWE Jidon Bamina Fröjdis II
Pimu 108 RUSS P-1453 1976 SWE Sabata Petronella Peter Pan II
Annetje 109 RUSS P-1261 1976 FIN Dart Anitra Rollo II B
Frigga 110 RUSS P-2289 1980 SWE Mio Polly Pågen III
Chili 111 RUSS P-1320 1977 FIN Milton Jill Dorn II
Majsan 112 RUSS P-2061 1979 SWE Okej Malin Spitter II
M.N. Bletilla 113 RUSS P-2479 1982 FIN Fridolf Bonita Gullding II B
M.N. Lobelia 114 RUSS P-2474 1982 FIN Fridolf Lippa Peter Pan II
Evelyn 115 RUSS P-4099 1976 SWE Dusty Edelweiss Pysen IV II B
Lina III 116 RUSS P-4087 1979 SWE Clipper Piccolina Piccolo III B
My II 117 RUSS P-3108 1974 SWE Sorken Polly Rask II
Evalda 118 RUSS P-3975 1981 SWE Jan-Dacke Tviggy Laban II
M.N. Bianna 119 RUSS P-1740 1979 FIN Junex Bianette Marcolo II
Russka 120 RUSS P-2115 1981 SWE Herman Sisska Janus II
Betty 121 RUSS P-3464 1981 SWE Ponte Bibi Marcolo III
Selma 122 RUSS P-1710 1977 SWE Jidon Hilma Dorn III
Silvana 123 RUSS P-3963 1982 SWE Banjo Boy Skrållan Spitter II B
Tessa III 124 RUSS P-3258 1983 FIN Tasso Resska Lorion II B
Viska 125 RUSS P-4577 1980 SWE Okej Esska Fröjdis I B
M.N. Operetti 126 RUSS P-2223 1981 FIN Jakob Dubbe Oliviana Marino III
M.N. Berenices 127 RUSS P-2847 1983 FIN Fridolf Bonita Gullding III
Polly IV 128 RUSS P-4122 1981 SWE Liong Juli Big Boy II
Loella 129 RUSS P-3234 1979 SWE Ponte Lottie Fröjd II
Mocca 130 RUSS P-2865 1983 FIN Tasso Bambina Don Pedro II
Miss Isabella 131 RUSS P-4788 1979 SWE Danne Docka Atle II
Aurora 132 RUSS P-2868 1983 FIN Pågen Ilena Fridolf II
Frikia 133 RUSS P-2844 1983 FIN Fridolf Kia Sverker III
Tärna 134 RUSS P-2792 1975 SWE Lasse Lill-Isa II Jonte II B
Neilikka 135 RUSS P-4724 1983 FIN Manu Elena Rute II
Rosette II 136 RUSS P-6721 1984 SWE Windy Boy Brisola Åke II
Dina Barocko 137 RUSS P-4736 1983 SWE Barocko Ida Jan-Dacke II
Thina 138 RUSS P-4579 1981 SWE Julius Taina Lasse II
Olga II 139 RUSS P-4745 1984 SWE Furir Ricka Janus II B
M.P. Emma 140 RUSS P-3215 1981 SWE Ponte Misty Marcolo II AB
M.N. Marjana 141 RUSS P-3306 1984 FIN Fridolf Magdalena Pascal III
Linn 142 RUSS P-5318 1983 SWE Munter Lisa Sorken III B
Lola II 143 RUSS P-4796 1977 SWE Cillman Lill-Mitzi Tjelvar II
M.N. La Luna 144 RUSS P-3318 1983 FIN Fridolf Lisa Pascal III
M.N. Rapsodia 145 RUSS P-2146 1981 FIN Junex Rocita Marcolo III
Siluria 146 RUSS P-6089 1979 SWE Pågen Sonja Don Pedro II
Cilla III 147 RUSS P-3972 1977 SWE Bojar Hejdy Sorken II
Lady IV 148 RUSS P-6170 1984 SWE Munter Lisa Sorken II
Sabina IV 149 RUSS P-4578 1981 SWE Rabalder Sarina Laban II
Diana Dorty 150 RUSS P-5325 1981 SWE Manfred Dorty Charlie II
Flinga 151 RUSS P-5428 1985 SWE Jidon Ullmina Janus III B
Lakon Tirlittan 152 RUSS P-3294 1984 FIN Manu India Pågen III B
Fralla 153 RUSS P-5953 1985 SWE Pinocchio Ofina Jidon III
Silkkirumpu 154 RUSS P-5737 1985 FIN Manu Rosa Marcolo III
M.N. Marinella 155 RUSS P-1887 1980 FIN Junex Magdalena Pascal III
Lady Brunette 156 RUSS P-4213 1985 SWE Sven Ulli Ullrik III
Nickie 157 RUSS P-6000 1982 SWE Dart Lina Peter Pan III
M.N. Moss Agate 158 RUSS P-4065 1986 FIN Fridolf Magdalena Pascal III
Greta Garbo II 159 RUSS P-3531 1984 SWE Björn Silvia Ponte III
Babina 160 RUSS P-3188 1980 SWE Jonte Licky Marino III
M.N. Pärla 161 RUSS P-4264 1986 FIN Fridolf Polly Peter Pan III
Isadora 162 RUSS P-3943 1985 FIN Isbjörn Ilena Fridolf II
Jenita 163 RUSS P-3295 1984 FIN Manu Jenny II Fido III
M.K. Karoliina 164 RUSS P-2866 1983 FIN Tasso Garbo Attacklan II
Jennifer 165 RUSS P-4281 1986 FIN Cerat Jenny II Fido III
Turina 166 RUSS P-6815 1986 SWE Furir Naima Hubertus II
Katja II 167 RUSS P-6809 1985 SWE Ebon Kajsa Tokai II B
Bonnie II 168 RUSS P-1888 1980 FIN Junex Minnie Nato III
Kotimäen Heli 169 RUSS P-2545 1982 FIN Barocko Garbo Attacklan II
M.N. Recinella 170 RUSS P-3312 1984 FIN Fridolf Rocita Marcolo III
Saida 171 RUSS P-6171 1984 SWE Debatt Stina Sven III B
Ronja 172 RUSS P-4288 1986 FIN Isbjörn Bambina Don Pedro II
Xanthippa 173 RUSS P-4277 1986 FIN Jan Brimona Garribaldi II
Lucky 174 RUSS P-4931 1987 FIN Furir M.N. Lobelia Fridolf III
Sussien Sorea 175 RUSS P-2472 1982 FIN Manu Sussie Piccolo II
M.N. Fancy 176 RUSS P-3768 1985 FIN Fridolf Fia Pontus II AB
Bella IV 177 RUSS P-3576 1979 SWE Big Boy Fina Big Boy III
M.N. Akaatti 178 RUSS P-4259 1986 FIN Fridolf M.N. Asteri Junex III
Fanny 179 RUSS P-2305 1979 SWE Inde Tessy Fredrik II
Suska 180 RUSS P-4937 1987 FIN Fänrik Viska Okej I
Ilana 181 RUSS P-3101 1979 SWE Pinocchio Zorba Smoky I
Melinda II 182 RUSS P85-1039 1985 SWE Goldör Esperinda Inde II
Kukkohovin Amelie 183 RUSS P-4268 1986 FIN Fridolf M.N. Ailitza Junex II
M.N. Rhea 184 RUSS P-2853 1983 FIN Fridolf Rocita Marcolo II
Kotimäen Nana 185 RUSS P-5497 1988 FIN Okej Urona Morion II
Greta II 186 RUSS P-5756 1988 FIN Jan Gullet Figaro II
Piggelina (ex. Lina) 187 RUSS P-2816 1980 SWE Sverker Maggie Raketen II
Belami 188 RUSS P89-1191 1989 FIN Furir M.N. Lobelia Fridolf III
Bonita Sandas 189 RUSS P90-1434 1990 FIN Brunte Robina II Ripadals Jecell II
Gofina 190 RUSS P-4627 1986 SWE Lorion Ofina Jidon III
Emppu 191 RUSS P91-1356 1991 FIN Isbjörn Plira Lorion III
M.N. Erica 192 RUSS P-2487 1982 FIN Fridolf Elaine Marino II
Sindy II 193 RUSS P89-1183 1989 FIN Windy Runette Jaff III
Schancharoé 194 RUSS P-3299 1984 FIN Fridolf Svepita Rajman III
Amanda 195 RUSS P91-1364 1991 FIN Windy Gullet Figaro III
Lähderinteen Fatima 196 RUSS P91-1362 1991 FIN Manu M.N. Fancy Fridolf III B
Lähderinteen Filia 197 RUSS P92-1106 1992 FIN Manu M.N. Fancy Fridolf III B
Tähti-Johanna 198 RUSS P89-1332 1989 FIN Furir Jeanette Jan III
Midnight Star 199 RUSS P93-1295 1993 FIN Furir Katja II Ebon II
RP-Casandra 200 RUSS P92-1118 1992 FIN Furir Katja II Ebon II
M.N. Juvena 201 RUSS P-5482 1988 FIN Fridolf Jessica Jonte II
Paxi SWE 202 RUSS P90-1543 1990 SWE Jax Pamela Atle II
Bonita IV 203 RUSS P-6075 1984 SWE Ripadals Basti Labolina Manfred
M.N. Ocra 204 RUSS P89-1167 1989 FIN Fridolf Oliviana Marino II
M.N. Eibe 205 RUSS P94-1119 1994 FIN Fridolf Elaine Marino II B
Sorina Super 206 RUSS P90-1026 1990 FIN Loman Sabina IV Rabalder II B
Chilla SWE 207 RUSS P89-1439 1989 SWE Intrig Cenita Center II A
M.N. Roora 208 RUSS P92-1107 1992 FIN Fridolf Rocita Marcolo II
Rullis SWE 209 RUSS P94-1334 1994 SWE Sverker Rullan Atle II
Boyette 210 RUSS P94-1298 1994 FIN Windy Lady Brunette Sven II
Sorina SWE 211 RUSS P87-1081 1987 SWE Anix Borina Jidon II
Adolffia 212 RUSS P-4935 1987 FIN Isbjörn M.N. Albulina Fridolf III
Mariella 213 RUSS P95-1256 1995 FIN Loman Miss Isabella Danne II B
Ai.Ka. Emeenia 214 RUSS P99-1130 1999 FIN Haj SWE M.N. Eskimo Fridolf I B
M.N. Eskimo 215 RUSS P91-1349 1991 FIN Fridolf Elaine Marino II A
Lähderinteen Fanny 216 RUSS P96-1086 1996 FIN Vincent M.N. Fancy Fridolf I
Melinette 217 RUSS P96-1398 1996 FIN Isbjörn M.N. Milla Fridolf II
Ein North Wind 218 RUSS P96-1057 1996 FIN Windy M.N. Norma Fridolf II
Eida SWE 219 RUSS P96-1426 1996 SWE Indus Algunnens Ida Furir I B
Amor S 220 RUSS P95-1031 1995 FIN Furir Saida Debatt II B
Nuuska M 221 RUSS P99-1211 1999 FIN Kurir G Suska Fänrik II B
Yasmin SWE 222 RUSS P92-1535 1992 SWE Nomad G Jasmin Petrik II
Fröökynä 223 RUSS P90-1389 1990 FIN Jan Fralla Pinocchio II
Allgunnens Serena SWE 224 RUSS P95-1313 1995 SWE Quito Allgunnens Olivia Mandat I
Väinölän Teresa 225 RUSS P98-1169 1998 FIN Loman Tessa III Tasso II B
Mouche SWE 226 RUSS P98-1381 1998 SWE Rusch Molly Dart II B
Linella Ess 227 RUSS P98-1449 1998 SWE Rip. Jinnic Leilu Vagabond II
Gervides Zebina 228 RUSS P95-1363 1995 SWE Chosan Gervides Hanna Chaplin II
Morizette 229 RUSS P97-1419 1997 SWE Grus Gazett Hero II
Inca 230 RUSS P00-1393 2000 SWE Vagotte Gnista Granit I
Party II 231 RUSS P99-1426 1999 SWE Parat Prinsess Kurir G I
Ljungens Razzia 232 RUSS P96-1451 1996 SWE Ripadals Jinnic Whopper Garribaldi II
Rovalds Zoyara 233 RUSS P95-1389 1995 SWE Filur Zoya Axel II
Gulett 234 RUSS P92-1567 1992 SWE Jesper Annie Jan-Dacke I
Ai.Ka. Cheelia 235 RUSS P01-1249 2001 FIN Haj SWE Chilla SWE Intrig I B
Ripadals Molly 236 RUSS P99-1371 1999 SWE Helios Mirabell Inter I
Segra 237 RUSS P97-1498 1997 SWE Effekt Adina Lurifax II
Jouttunpään Belinda 238 RUSS P93-1028 1993 FIN Loman Urona Morion II
Ein Great Girl 239 RUSS P96-1300 1996 FIN Windy Greta II Jan II
Allgunnens Xaja 240 RUSS P99-1441 1999 SWE Granit Haja Janus I B
Stens Kobra 241 RUSS P94-1457 1994 SWE Vagabond Mia Mio II
Bettina 242 RUSS P-5496 1988 FIN Furir Betty Ponte II
Eijan 243 RUSS P96-1445 1996 SWE Quito Pense Helios I B
Brucilla 244 RUSS P98-1130 1998 FIN Isbjörn Boyette Windy II
Mait SWE 245 RUSS P96-1358 1996 SWE Amadeus Sally Herman II B
Lena 246 RUSS P03-1424 2003 SWE John Russ Leonora Petrol I
Queen af Sten 247 RUSS P98-1529 1998 SWE Quito Russica Don Pedro II
Akasha S 248 RUSS P02-1022 2002 FIN Haj SWE Amor S Furir I
Fuga 249 RUSS P97-1523 1997 SWE Quito Beata Fridhems Jonatan I B
Ai.Ka. Melody 250 RUSS P03-1124 2003 FIN Jucent Ripadals Molly Helios II
Allgunnens Ylott 251 RUSS P00-1391 2000 SWE Toker Allgunnens Qanny Fridhems Jonatan II
Fylinda 252 RUSS P01-1206 2001 FIN Furir Belinda H Skogmyrens Invit I
Liukkaan Katinka 253 RUSS P95-1103 1995 FIN Isbjörn Kasja Barocko II B
Bigga Berta 254 RUSS P02-1400 2002 SWE Junisorken Bricenta Center II B
Kirppu 255 RUSS P96-1181 1996 FIN Furir Bibbi Figaro II
Ånett 256 RUSS P94-1436 1994 SWE Nomad G Unett Pågen II
Annas Doris 257 RUSS P95-1416 1995 SWE Läsk Ripadals Fara Diba Brunte II
Ai.Ka. Estella 258 RUSS P03-1136 2003 FIN Haj SWE M.N. Eskimo Fridolf II B
Helmiäinen 259 RUSS P00-1332 2000 FIN Haj SWE Chilla SWE Intrig II AB
Najad 260 RUSS P01-1376 2001 SWE Ilead Bloss Jardin II B
M.N. Equipage 261 RUSS P-5483 1988 FIN Fridolf Elaine Marino I
Ai.Ka. Ettan 262 RUSS P05-1044 2005 FIN Allgunnens Valdör M.N. Eskimo Fridolf II
Allgunnens Topaz 263 RUSS P96-1498 1996 SWE Quito Allgunnens Olivia Mandat G II
Mikra 264 RUSS P93-1531 1993 SWE Munter Heidi Hubertus II
Gumti 265 RUSS P04-1560 2004 SWE Juping Gumantika Skärmnäs Pigall II
Ila 266 RUSS P00-1537 2000 SWE Toker Allgunnens Ida Furir II
Killda 267 RUSS P02-1402 2002 SWE Marlon S Allgunnens Ida Furir II
Reiza 268 RUSS P02-1384 2002 SWE Parat Reina Axel II
Eolina 269 RUSS P97-1432 1997 SWE Effekt Ulona Lurifax I
Hekla 270 RUSS 752030030976691 1997 SWE Hero Tina Sven II